Bayan Azdırıcı Damla Yorumları

Bayan Azdırıcı Damla Yorumları

Kadınların cinsel isteksizlik sorunlarını ortadan kaldıran bayan azdırıcı damla, en çok tercih edilen sağlık ürünlerinden biridir. Bu nedenle bayan azdırıcı damla yorumları tarafına bakmak çok önemlidir. Zira bu ürünün orijinali olduğu kadar sahtesi de bulunmaktadır. Eğer gerçek bayan azdırıcı damla satın almak istiyorsanız, rehberimizde bayı tüyolar da bulabilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Damla İşe Yarıyor mu?

Öncelikle bayan azdırıcı damla nedir buna bakalım. Bu ürün, piyasada gıda takviyesi yerine geçmektedir. İçeriğindeki bileşenler, cinsel uyarılmayı sağlar ve hormon dengesinin değişmesine neden olur. Bu durum, bayan azdırıcı damlanın şu işlevlerini açığa çıkarır:

 • Daha istekli bir cinsel birliktelik olur.
 • Cinsel birlikteliğin süresi uzar.
 • Duyulan haz artar ve uzun süre devam eder.

Kısaca bayan azdırıcı damla işe yarıyor diyebiliriz. Fakat bayan azdırıcı damla yorumları kısmını iyi incelemenizi tavsiye ederiz. Zira işe yarayan orijinal ürünler kadar işe yaramayan sahte ürünler de vardır. Zira bu ürünün alıcı çok olduğundan sahte satıcısı da oldukça fazladır.

Bayan azdırıcı damla satın almak isteyenler, televizyonlardaki sahte reklamlara kanmamalıdır. Bu reklamların neredeyse tamamı sahtedir ve yasal mevzuatları da çiğnemektedir. İnternet üzerinde satılan damlalara ile temkinli yaklaşmak gerekir. Zira bu ürünlerin de pek çoğu sahte ürünlerden oluşmaktadır. Eczaneden satın alacağınız cinsel istek uyandırıcı ilaç ya da damlalar ise güvenilir ürünlerdir. Elbette bu ürünleri her eczanede bulamayabilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Kadın azdırıcı damla ürününü çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Örneğin alkolsüz içeceklere damlatabilirsiniz. Bu içecekler sıcak veya soğuk olabilir. Aynı zamanda direkt olarak da tüketebilirsiniz. Fakat tadından pek memnun olmayabilirsiniz. Bu noktada bazı püf noktalara dikkat edin:

 • Bayan azdırıcı damla kullanmak isteyenler kesinlikle alkollü içeceklerle karıştırmamalıdır.
 • Dil altına 4-5 damla kadar kullanılmalıdır. Eğer içecekle karıştırılacaksa 7-8 damla kadar kullanılabilir.
 • İlişkiden yaklaşık 20 dakika önce kullanılmalıdır. Bu sayede 4 saat boyunca etkisini gösterecektir.
 • Bayan azdırıcı damlayı kullandıktan sonra alkol alımını durdurmanız önerilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Boyun Düzleşmesi Yaşayanların Yorumları

Bayan azdırıcı damla, kullanıldıktan 20 dakika sonra etkisini gösterir. Bu etki yaklaşık olarak 4 saat boyunca devam eder. Bayan azdırıcı damla yorumları kısmında da benzer sürelerden bahsedilmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla Eczanelerde Satılır mı?

Eczanelerde satılan ve cinsel istek artırıcı ürünler vardır. Bu ürünle özellikle erkekler için epey fazladır. Hatta bazı prezervatiflerin de cinsel istek artırıcı versiyonları bulunmaktadır. Fakat kadınlar özelinde pek fazla cinsel istek artırıcı ürün satılmamaktadır. Satılan ürünler ise pek çok eczanede bulunmayabilir. Fakat cinsel istek artırıcı ürün almak istiyorsanız kesinlikle eczaneden satın alın. TV reklamlarına veya güvenilir olmayan internet sitelerine güvenmeyin. Bayan azdırıcı damla yorumları yazan kişiler de bu gibi durumlardan şikayetçi olmuş insanlardır.

Bayan Azdırıcı Damla Nerede Bulabilirim?

Eğer bayan azdırıcı damla satın almak istiyorsanız, bazı seçenekler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Eczaneler
 • TV reklamları
 • Alışveriş siteleri (Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti gibi sitelerde satılmaktadır.)
 • Erotik ürünler satan mağazalar

Elbette bu ürünleri alırken temkinli olun ve bayan azdırıcı damla yorumları kısımlarını okuyun. Sahte kadın istek artırıcı ürünlerin çeşitli sağlık sorunlarına yol açabileceğini unutmayın.

Bayan Azdırıcı Damla Yan Etkileri Nelerdir?

Azdırıcı damla yan etkileri, sahte veya aşırı doz kullanım nedeniyle meydana gelir. Bayan azdırıcı damla yan etkileri ise şöyledir:

 • Mide bulantısı
 • Kusma
 • Karın ağrısı
 • Uyku bozuklukları
 • Baş ağrısı

Bu etkiler, ürünü gereğinden fazla kullananlarda olur. Özellikle 20ml veya 30ml gibi ürünleri tek kullanımlık zanneden bayanlar, tüm şişeyi içeceğe karıştırabilir. Bu son derece yanlış bir kullanım tercihi olacaktır. Bayan azdırıcı damla yorumları kısmında da olduğu gibi, sadece birkaç damla kullanım yeterlidir.

Kısaca overdose olmamak için tek seferde 10 damladan az ve gün aşırı kullanmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Lactobacillus Acidophilus Ne İşe Yarar?

Bayan Azdırıcı Damla Yorumları

Son olarak kadın azdırıcı damla kullananların yorumları nelermiş onlara bakalım. İlk olarak, ürünün işe yaradığını söyleyenlerle başlayalım.

 • İnternet sitesinden bayan azdırıcı damla olarak satın aldım. Tadı çok acı olduğu için meyve suyuna karıştırarak kullandım. İlk zamanlar etkisini göremedim fakat haftada 2 defa düzenli alınca haftanın sonunda bir isteklilik hali oluştu.
 • Etkili olup olmadığından emin değilim ama bir süre kullandım. Belki psikolojikmendir fakat kullandıktan sonra daha arzuluydum.
 • Herkeste aynı etkiyi yapmıyor bu ilaçlar. Önce doktora gidin muayene olun belki de isteksizliğin altında başka bir şey yatıyor olabilir. Ondan sonra bitkisel ürünleri tercih edin. Bende işe yaradı fakat aldığım ürün bir daha bulamadım. Sonra internetten muadil denilen bir ürünü aldım o da işe yaramadı.

Bayan azdırıcı damla yorumları kısmında işe yarıyor diyenler kadar “yaramıyor” diyenler de vardır. Bir de bu yorumlara bakalım:

 • Bu ürünler dolandırıcı işi. İşe yaramadıkları gibi paranızı da çöpe atarsınız. Doktora gidin danışın daha iyi.
 • Bir yakınımın önerisi üzerine ben de aldım. Ama kullandığım gece işe yaramadı. Aksine 2 gün uykusuz gezdim sonra tövbe ettim.
 • Ben aldım ama inanın faydası olmadı. Az mı kullandım diye sonra iki katı damlattım suya ama yine de etkisini göremedim.

Bayan azdırıcı damla yorumları forum ve sözlük sitelerinde bu şekildedir. Elbette bu yorumlar kesinlikle tıbbi tavsiye değildir ve doktor önerisi yerine geçmez. Mutlaka hekim kontrolünde aksiyon alın.

Diğer makaleler:

Yorum yapın