Argivit Focus Kullanıcı Yorumları

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları

Fosfatidilserin içeren Argivit Focus, vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş bir besin takviyesidir. Çocuklar için bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Bu nedenle pek çok ebeveyn, gıda takviyesinin ne işe yaradığını ve faydalarını öğrenmek istemektedir. Argivit Focus kullanıcı yorumları sayesinde, diğer ebeveynlerin bu gıda takviyesi hakkındaki deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Daha öncesinde, gıda takviyesi hakkında merak edilen temel sorulara göz atalım.

Argivit Focus Nedir ve Ne İşe Yarar?

Vitamin ve minerallerin kombinasyonundan oluşan Argivit Focus, bir gıda takviyesidir. İlaç değildir ve çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu temel bileşenlerin takviyesi için kullanılır. Argivit Focus içerisinde yer alan vitamin ve mineraller ise şöyle sıralanabilir:

 • L-Arginin
 • A Vitamini
 • B1, B2, B3, B5, B6 ve B12 vitaminleri
 • C Vitamini
 • D Vitamini
 • E Vitamini
 • Biotin
 • Selenyum
 • Çinko
 • Molibden
 • İyot
 • Krom
 • Manganez
 • Folik Asit

Bu etken maddeler, günlük hayatta belirli bir seviyede alınması gereken vitamin ve minerallerden bazılarıdır. Bu bileşenlerin eksikliği, bağışıklık sisteminin zayıflaması başta olmak üzere pek çok hastalığa neden olabilir. Bu nedenle Argivit Focus, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi başta olmak üzere pek çok amaç doğrultusunda kullanılır.

Argivit Focus Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?

Argivit ailesinin bir parçası olan Argivit Focus şurup, 4 ile 10 yaş arası çocukların kullanımı için üretilmiştir. Bu nedenle 10 yaşına kadar kullanılabilir. Elbette Argivit Focus kullanmak için gerekli testlerin yapılmış ve değerlerin tespit edilmiş olması gerekmektedir. Gıda takviyesinin gereksiz kullanımı, değerlerde artışa ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca, Agivit Focus kullanıcı yorumları kısmından bazı yaş değerlerini de öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Uyku mu Kahveyi Yaratıyor yoksa Uykusuzluk Mu Kafeini?

Argivit Focus Günde Kaç Kez Kullanılır?

Gıda takviyesinin günde bir defa 5ml alınması yeterlidir. Yemeklerden önce veya sonra alınabilir. Tercihen yemeklerden sonra tok karnına alınması önerilmektedir. Elbette kullanım amacına göre sabah veya akşam saatlerinde kullanabilirsiniz. Örneğin boy uzamasına destek için gece yatmadan önce ve iştah artmasına destek için sabah kalktıktan sonra çocuğunuza verebilirsiniz.

Argivit Focus Boy Uzatır mı?

Gıda takviyesinin doğrudan boy uzatabileceğini söylemek doğru değildir. Fakat içerisinde yer alan L-Arginin sayesinde boy uzamasına destek olduğu bilinmektedir. Bu nedenle hekim önerisi altında Argivit Focus boy uzatmak amacıyla kullanılabilir. Argivit Focus kullanıcı yorumlarına bakarsanız pek çok ebeveynin bu maksatla kullandığını da görebilirsiniz. Fakat boy uzaması için kritik yaşlar aralığında olmayan çocuklarda Argivit Focus işe yaramayabilir. Bu nedenle hekim gözetimi altında kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

Argivit Focus Kilo Aldırır mı?

Bu gıda takviyesi, çocuklarda bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Bunun yan etkileri olarak, çocuklarda dolaylı olarak kilo alımı da meydana gelmektedir. Esasen buradaki kilo alımı, çocuğun ideal kilosuna kavuşma noktasında destekten ibarettir. Bu nedenle Argivit Focus tek başına kilo aldırmaz ve çocuğun dengeli ve düzenli beslenmesi şarttır. Bu şartlar altında gıda takviyesinin kilo alımına yardımcı olabileceğini söylemek mümkündür. Argivit Focus kullanıcı yorumları sayfasında bu konudaki görüşlere de göz atabilirsiniz.

Argivit Focus İştah Açar mı?

Gıda takviyesinin içerisinde yer alan vitamin ve mineraller, düzenli kullanımda iştah artışını da beraberinde getirecektir. Bu nedenle Argivit Focus iştah artırıcı bir etkiye sahiptir. Sabah saatlerinde tok karnına tüketen çocuklarda iştah artışı gözlemlenebilmektedir.

Argivit Focus Dikkat Eksikliğine İyi Gelir mi?

Gıda takviyesi içerisinde pek çok vitamin ve mineral bulunmaktadır. Bu nedenle Argivit Focus dikkat eksikliğine iyi gelir diyebilmek mümkündür. Özellikle içerisinde yer alan zengin vitamin değerleri, çocuğun dikkat eksikliği konusundaki şikayetlerini azaltabilir. Elbette tüm bu konularda uzman görüşü almanız çok önemlidir. Zira çocuğun iştahsız, zayıf ya da dikkat eksikliği olmasının pek çok farklı sebebi olabilir. Hatta derinlerde yatan bir hastalık bu gibi yan etkilere neden olabilir. Aileler bu konuda gıda takviyelerinin mucizevi ilaçlar olmadığını unutmamalıdır.

İlginizi Çekebilir:  Lenfödem Nedir, Belirtileri Ve Tedavileri

Argivit Focus Kullanıcı Yorumları Neler?

Son olarak Argivit Focus kullanıcı yorumları nelermiş göz atalım. Bazı kullanıcılar, bu gıda takviyesinin iştah açıcı ve boy uzatıcı etkiye sahip olduğunu bildirmektedir:

 • Kızım ve oğlum için alıyorum. Kızımın iştahını gerçekten açtı ve tam yaşında olduğu için boyu da gözle görülür biçimde uzuyor. Devam etmeyi düşünüyorum.
 • 4 yaşındaki kızım için alıyorum. Önceden tabağı hep dolu kalkardı masadan şu an gayet iyi yiyor. Boyunu da uzatıyor gerçekten.
 • 3. kez aldım ve 2. kullanımdan sonra 15 gün ara vermiştik. Faydasını görmeye başladık iştahı açıldı oğlumun. Yine de uzun süre ve doktora danışmadan kullanmayın değerleri zaten iyiyse faydası olmaz.

Bazı Argivit Focus kullanıcı yorumları, şurup formunun tadının iyi olduğunu ifade etmektedir:

 • 6 yaşındaki oğlum için alıyoruz tadını çok beğeniyor. Bıraksak tüm şişeyi içecek o derece seviyor. İştahını da açtığını söyleyebilirim fakat boy konusunda ben bir etkisini görmedim. Belki 2. şişeye henüz başladığımız için olabilir.
 • Tadını test ettim gerçekten bir çocuğun içebileceği kadar iyi. Acı ya da ağır bir tadı yok gayet tatlı. Kızım başta inat etse de kendisi de sevdi bir süre sonra şimdi kendi hatırlatıyor bana.

Bunun yanında bazı kullanıcılar ise olumlu etkiler gördüğünü dile getiriyor.

 • Beklentimizin üzerinde bir sonuç aldık. 5 yaşındaki oğlum 2 aydır kullanıyor ve boyunda bariz bir uzama fark ettik. Giysilerinden bile bu değişikliği gözlemleyebiliyoruz. Birçok kişi de farketti ve yorumda bulundu. İlk şişeyi bitirdik ve ikinciye geçtik. Ancak sürekli kullanmamanızı tavsiye ederim. En iyi sonucu alabilmek için ara vererek kullanın. Aksi halde, sürekli kullanım bazen istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Ürünün orijinalliğini barkod ile kontrol ettik.
 • Ürün kaliteli fakat sipariş verdiğim modelle alakasız bir ürün geldi. Değişim süreciyle uğraşmak istemiyorum, ama doğru ürünü göndermediğinizi belirtmek istedim.
İlginizi Çekebilir:  Kemik Iliği Ödemi Nedir?

Argivit Focus kullanıcı yorumları genel olarak bu minvaldedir. Çeşitli e-ticaret sitelerinden ve forum sayfalarından gıda takviyesi hakkında daha fazla kullanıcı yorumuna göz atabilirsiniz. Fakat Argivit Focus kullanıcı yorumları hakkında elde ettiğiniz bilgiler asla doktor tavsiyesi yerine geçmemelidir. Sadece bilgi amaçlı bu bilgileri kullanmanızı öneririz.

Diğer makaleler:

Yorum yapın