Kayseri Burun Estetiği Merkezi – Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

burun estetiği
Kayseri Burun Estetiği

Kayseri Burun Estetiği

Burun estetiği yaptırmak isteyenler için burundaki estetik kaygılar, şekil problemleri ya da nefes alma problemlerine bağlı olarak ameliyatlar planlıyoruz. Öncelikle estetik kaygılarla ameliyatlar isteğe bağlı oluyor ve yüzünüze en uygun burun şekline odaklanılıyor. Ancak nefes alma zorluklarında Kayseri burun estetiği zorunlu olabiliyor. Burun bölgesinde genişlikten memnun değilseniz bu konuda işlemler yapıyoruz. Aynı zamanda burnunuzun büyük veya küçük olduğunu düşünüyorsanız bu konuda müdahaleler de planlayabiliriz. Burun deliklerinize yönelik de kişiye özel planlamalar yapabiliyoruz.

Burun Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

Yüz bölgesinin istenen görünüme kavuşması için burnun estetik bir görünüme sahip olması gerekiyor. Burun bölgesinde şekil ve yapı olarak şikayetleriniz varsa bunu kişiye özel ameliyatlar ile sağlıyoruz. Öncelikle burunda gelişim sorunları, ezilme travmaları ya da kıkırdak dokuda hasar varsa burun büyütme ameliyatı yapılıyor. Aynı zamanda daha belirgin bir burun isteyenler için de büyütme yapabiliyoruz. Kayseri burun küçültme işlemi de burnun kendisine ve burun deliklerine yönelik yapılıyor.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği işlemlerinde öncelikle sizin taleplerinize dikkat ediyoruz. Daha sonra fiziki bir muayene yapıyor ve en doğal sonuçlar için sizlere öneriler sunuyoruz. En yaygın tekniklerden biri açık burun estetiği oluyor. Açık burun estetiğinde ters V şeklinde burnunuza kesi gerçekleştiriyoruz. Bu teknik geleneksel burun ameliyatı olarak biliniyor.  Bunun yanında burun içinde kesi yapılan kapalı burun estetiği de planlıyoruz.  Bu işlemde görüntüleme yöntemleri kullanılıyor. Bizzat kesi olmadığı için iyileşme süresi de daha kısa oluyor.

Burun Estetiği Başarı Oranı Nedir?

Burun estetiği başarı oranı öncelikle doktor deneyimi ve uygulanacak işlemin türüne göre farklı oluyor. Bizler son teknoloji cihazlar kullanıyor ve kişiye özel planlamalar ile başarı oranını zirveye taşıyoruz. Ancak burun derisi başarı oranını ciddi derecede etkiliyor. Kalın burun derisi olan hastalarda müdahale biraz daha zor olabiliyor. Ayrıca hastaların da gerçekçi taleplerle gelmesi gerekiyor. Aksi halde istediğiniz estetik sonuçlar olmayabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Laroxyl 10 MG Kullananların Yorumları – Uyku Yapar Mı?

Kayseri Burun Estetiği Fiyatları

Kayseri burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için kliniğimizi ziyaret etmeniz gerekiyor. Çünkü burun estetiği her zaman kişiye özel olarak planlanıyor. Bu nedenle yaptığımız incelemeden sonra sizleri de dinliyoruz ve size özel bir tedavi süreci planlıyoruz. Kullandığımız yöntem ve ek estetik işlemler fiyatları değiştirebiliyor. Burun estetiği ile birlikte yüz bölgesinde ve vücudun farklı bölgesinde de işlemler yaparak nihai sonuç sağlıyoruz. Bu nedenle fiyatlar her zaman size özel veriliyor.

Yorum yapın