İnstagram Takipçi Hilesi

Hepimiz sosyal medyada kendimize bir yer edinmek için hesaplar oluşturuyoruz paylaşımlar yapıyor ve insanlar ile etkileşime geçiyoruz. Buda herkesin üstesinden gelmesi gereken süreçler oluşturuyor. Bunların en başında takipçi sayısının yavaş artması geliyor. Büyük bir hevesle paylaştığımız içerikler ilgi görmediğinde profilimize kişileri çekemiyoruz.

Takipultra.com ise bu süreci çözmek ve daha basite indirmek için instagram takipçi hilesi aracını tüm herkesin kullanımına açmış durumdadır. Sadece kullanıcı adınızı girmeniz ve gönder butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Takipçilerin gelmeye başlaması ortalama 10 dakikayı buluyor. Bu kadar kişinin böyle hızlı bir sürede hesaba ulaşması gerçekten hayret verici bir işlem.

Bazen bu işlemi ücretli olarak yapan servisleri de internette bulabilirsiniz. Takipçilerin kalitesini görmeden ödeme yapmak size cazip gelmiyor ise zaten takipultra sitesi instagram takipçi hilesi ücretsiz sistemi ile önce alacağınız deneyimi ön izleme imkanı veriyor. Sitedeki gönderim sistemini kullanmadan önce hesabınızı herkese açık yapmanız gerektiğini unutmayın çünkü sayfanıza gelen takipçiler hesap gizlideyse takip isteği göndermiyor. Sadece hesap açıksa direkt takip et butonuna tıklıyor.

Bir de burayı kullanırken hiçbir parola girmenize gerek yok. Kullanıcı adınızı doğru bir şekilde form alanına girmeniz ve gönderimi gerçekleştirmeniz yeterli. Aynı zamanda takipultra sitesi diğer araçlarında da olduğu gibi instagram takipçi hilesi şifresiz sistemine sahip. Yani sadece profil isminiz ile gönderim yapabilmeniz güvenli bir site olduğunu anlamanız için çok yeterli.

Çoğumuz takibe takip gibi yöntemlerle hesabımızı yükseltmeye çabalıyoruz. Ancak her takip ettiğiniz kişi sizi geri takip etmeye biliyor veya bir süre sonra takipten çıkabiliyor. Bu sitede ise kimseyi takip etmenize gerek yok. Gönderilen kişiler sadece sizi takip ediyor ve işlemi başarılı bir şekilde tamamlıyor. Tabi ki takipçi kazanmak için çok farklı yollarda mevcut ancak en kolay olanı ve birçok kişi tarafından uygulananı budur.

İlginizi Çekebilir:  Anzyl 15 mg Kullananlar Yorumları - SSRI

İçeriklerinizin binlerce insana ulaşması için hesabınızda biraz etkileşimi sağlamanız gerek. Yani sadece içerik paylaşmak bunun için yeterli olmuyor. Öyle bir durum olsaydı her fotoğraf paylaşan keşfete düşerdi. İnstagram platformunda da adeta bir yapboz gibi tecrübe edindikçe ilerlemek gerekiyor. Önceki paylaşımlarımızdaki yanlışları tespit edip yeni paylaştığımız içeriklerde bunları düzeltmeliyiz.

Yorum yapın