Yasal Uyarı

ifdiyeti.com sitesindeki bilgiler hiçbir şekilde tıbbi veya alternatif tıp kapsamında teşhis ve tedavi yerine geçmez. Web sitesi içinde yer alan sağlık, sağlıklı yaşam, ilaç/krem gibi tüm konuların teşhis, tedavi ve önerilerinin konun uzmanı hekimler tarafından yapılması gerekmektedir. Site içinde yer alan tüm bilgiler her hastalık ve her hasta için geçerli öneri değildir. Konular; öneri, teşhis veya tedavi olarak kesinlikle DEĞERLENDİRİLMEMELİDİR. 

Bu sitedeki tüm bilgiler genel sağlık bilgileridir ve bir tıp uzmanıyla konuşmanın veya yerel tıp uzmanınızı ziyaret etmenin yerine geçmez. Sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır.

Sitedeki bilgiler herhangi bir tıbbi uygulama, tedavi veya ameliyat için bir temel veya kılavuz değildir.

Web sitesi içeriği tedavi amaçlı kullanılamaz. Bu sitede yer alan bilgilerin kullanmaktan dolayı sitemiz sorumlu değildir.

Sitedeki tüm yazılar sık sık güncellenmekte ve alternatifler hakkında bilgi verilmektedir, ancak verilen tüm bilgilerin güncel veya eksiksiz olacağı garanti edilmemektedir.

Çeşitli konularda teknik bilgiler sağlayan belirli uzmanlar vardır.

En iyi cevapları almak için, konunuz hakkında bilgi olup olmadığını görmek için bölgenizde deneyime sahip uzman bir doktora danışmanız en iyisidir.

ifdiyeti.com, tamamiyle bilgi amaçlıdır. Resmi bir kurum veya kuruluş ile ortak çalışmaz.

Siteye giren ziyaretçiler siteyi kullanmaya başladıkları zaman yukarıda yazan uyarıları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadırlar.

Bu sitedeki içeriklerin tümü “Digital Millennium Copyright Act (Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası)tarafından korunmaktadır. Atıfta bulunmadan içeriklerin kopyalanması halinde yasal işlem başlatılır.