Şeker hastalığı ile ilgili tedavi yöntemleri son yıllarda büyük bir ivmeyle artış gösterdi. Ancak gerçek yöntemler kadar işe yaramayan sahte yöntemler de gün yüzüne çıktı. Bu noktada, diyabete karşı kullanılan tedavi yöntemleri sorgulanmaya başladı. Suganorm Forte kullanıcı yorumları da bu takviye ürün hakkında bizlere bilgiler vermektedir. Bu sayede bu ürünün gerçek mi yoksa etkisiz mi olduğunu deneyenlerin ağzından öğrenebiliriz. Gelin başlayalım.

Suganorm Forte Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Bu ürün, diyabet hastaları için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir. Bu nedenle ilaç yerine geçmemektedir. Suganorm Forte etkileri ise şunlardır:

 • Kan şekerini normalleştirir.
 • Pankreasın yenilenmesini destekler.
 • İnsülin üretimini uyarır.
 • Enfeksiyona karşı direnç kazandırır.
 • Dolaylı olarak kilo kaybına neden olur.

Suganorm Forte kullanıcı yorumları tarafında da benzer etkilerin olduğunu görebiliyoruz. Yazımızın sonunda, bu konu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Suganorm Forte İçindekiler Nelerdir?

Besin takviyesi olarak geçen Suganorm Forte içerisinde şu gibi maddeler bulunur:

 • Tarçın özü
 • Acı kavun özü
 • Gymnema özü
 • Tarhun özü

Bu besinler, kan şekerinin stabilizasyonunu sağlamaktadır. Aynı zamanda bağışıklık sistemine katkı sunan ürünler arasındadır. Suganorm Forte içerisinde işte bu gibi ürünler yer almaktadır. Ürünlere baktığımızda doğal ve insan sağlığına faydalı olduğunu görebiliyoruz. Fakat her besin, kişiye özel dozda kullanılmalıdır. Bu nedenle Suganorm Forte kullanıcı yorumları kısmına göz atmanızı öneririz.

Suganorm Forte Nasıl Kullanılır?

Besin takviyesi, günde 2 defa ağızdan alınır. Sabah ve akşam aynı saatlerde kullanabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren etki gösterdiği iddia edilen Suganorm Forte, bol su ile tüketilmelidir. Zaman içerisinde düzenli kullanım sonucu kalıcı etki gösterdiği, Suganorm Forte kullanıcı yorumları tarafından iddia edilmektedir.

Suganorm Forte Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Zira bir besin takviyesidir. Fakat kişisel olarak bazı istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Çünkü vücutta çeşitli etkilere neden olan her ürün, yan etkilere de neden olabilir. Ne yazık ki, bu konuda yeterli sayıda çalışma yer almamaktadır. Yan etkilerinin tespit edilememesi, bundan kaynaklanmaktadır.

Suganorm Forte Eczane Fiyatı 2023

2023 yılı içerisinde Suganorm Forte eczane fiyatı bulunmamaktadır. Çünkü bu ürün eczanelerde satılmamaktadır. Suganorm Forte satın alabileceğini kanallar şunlardır:

 • Resmi olduklarını iddia eden internet siteleri
 • E-ticaret siteleri

Çeşitli e-ticaret sitelerinde Suganorm Forte, kutular halinde satılmaktadır. İkili, üçlü ekonomik paketler halinde bu ürünü satın alabilirsiniz. Suganorm Forte fiyatı ise kutu başına yaklaşık olarak 300 Türk Lirasıdır. Fakat bu ürünü satın almadan önce, doktor tavsiyesi almanızı tavsiye ederiz. Zira şeker hastalığı konusunda doktorunuza danışmadan alacağınız kararlar, size yardımcı olmayabilir. Aynı zamanda ürünün kullanım sıklığı ve dozu konusunda da doktor bilgisi edinmeniz gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Cinsel Gücü Artıran Nitrik Oksit Hakkında Bilgiler

Suganorm Forte kullanıcı yorumları kısmında bu konular hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Son olarak bu kullanıcı yorumlarına bir göz atarak rehberimizi tamamlayalım.

Suganorm Forte Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Suganorm Forte Kullanıcı Yorumları

Gelin, Suganorm Forte kullanıcı yorumları nelermiş bir de onlara bakalım. Bu yorumların tamamen kişisel görüş barındırdığını ve tamamen doğru olmayabileceğini unutmayın. Bu nedenle sadece bilgi vermesi açısından paylaşıyoruz. Yani doktor görüşü ya da tıbbi gerçekliği olan bilgiler değildir.

Bazı hastalar Suganorm Forte’nin iyi geldiğini iddia etmektedir:

 • Şeker hastasıyım. Suganorm Forte siparişi verdim ve kullanmaya başladım. Ürün şekerimi bitirdi çok şükür.
 • Babam için satın aldık. Paketlemesi ve kargoda sorun yoktu. Kısa süre içerisinde elimize ulaştı. Bir süredir kullanıyor ve iyi geldiğini söylüyor. Bu nedenle düzenli kullanması için tekrar sipariş vereceğiz.
 • Şeker hastası olduğum için satın aldım ve iyi geldi. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Elbette herkeste aynı sonuca neden olmayabilir. Bu nedenle doktorunuzla konuşmadan almamanız gerekir ki faydası tam olsun.

Bazı hastalar ise Suganorm Forte isimli gıda takviyesinin etkili olmadığını ve işe yaramadığını ifade etmektedir:

 • Şeker hastalığım için aldım ve bir kutuyu kullandım. Zaten her kutu 10 günde bitiyor. Kısaca ilk 10 günde hiçbir etkisini görmedim. Diğer kutuları ise kullanmama kararı aldım.
 • Açıkçası doktoruma danışmadan internet üzerinden Suganorm Forte siparişi verdim. Kutu başına 260 lira gibi bir para ödedim. Fakat iki kutu bitirmeme rağmen hiç etkisini göremedim. İşin garip yanı, yan etki bile olmadı. Bu yüzden pişman oldum.
 • Ben şeker hastasıyım. Denemediğim yöntem kalmadı. Bir ümit Suganorm Forte aldım ama böbrek hasarı olur diye çok kullanmadım. Kullandığım zaman diliminde de şekerim düşmedi.
 • Kireç gibi bir ürün. Aldım ama çok para ödedim ve parasına değdiğini düşünmüyorum. Şekerim bırak düşmeyi aynı seviyesinden biraz daha yükseldi. Kazıkçı olduklarını düşünüyorum.

Görüldüğü üzere, Suganorm Forte yorumları bunlardan ibarettir. Bu yorumlar, e-ticaret sitesindeki ürün yorumlarından ve sözlük sitelerindeki hasta deneyimlerinden oluşmaktadır. Bu nedenle doktor tavsiyesi değildir ve yorumların gerçek görüş olmayabileceği de aklınızda olmalıdır. Suganorm Forte kullanıcı yorumları sadece bilgi edinmeniz amacıyla paylaşılmaktadır.

Diğer makaleler: